Слова песни » Lyrics » Xhensila, Noizy - Edhe një natë | Lyrics
Xhensila, Noizy - Edhe një natë | Lyrics
0 0 00
Play
This page contains the lyrics of the song "Edhe një natë". The singer is Xhensila, Noizy. Listen to the song online on your Android smartphone, iPhone. Or download to your computer here.

Xhensila, Noizy
Edhe një natë

!
  • Publication date: 19/07/2022
  • Views: 118
  • Comments: 0

Lyrics

Dhe një natë
Dhe nje natë
Sërisht pa ty
Edhe një natë
Dhe jam mërzit
Mezi e shtyy

Edhe një natë
Edhe një natë
Serisht pa ty
Edhe një natë
Edhe një natë
Mezi e shtyy

asnjona asnjona asnjona sun e bon si e bon ti
asnjona asnjona asnjona ska bo si ben ti

uh baby
asnjoni asnjoni asnjoni ska bo si ti
asnjoni asnjoni asnjoni ska bo si ti

Zemer tjap respekt edhe dashni
Im a busy man dhe ti mir e di
Vjen dita vjen nata
Kontratat e gjata
Hustler nuk besoj ke nafaka
Im a gangsta edhe boj ca du
Zemer boj muzik vec me u qetsu
Ti ke 21 pytje dhe don pergjigje
Une tthem hajde nkerr zemer ndize digje
E kapim perendimin dhe ecim nbrigje
We can have a good time ska nevoje per dhimbje
Bindje
Jam i sigurt zemer per ket lidhje
Ca esht e imja esht e jotja dihet
Nuk ka sen qe na nda
Ska pse me qa
Du gzushem me tpa
Ty boten ta dha
Nuk ka lek nuk ka sen qe vej para teje
Ti jap krejt dhe nese sdo ma ktheje
Related songs
Toni & Tini - VARROSI
Lyrics
текст песни
Bombón - Daddy Yankee, El Alfa, Lil Jon
Letras en español
текст песни
TIPA - FINEM, SOLO, SELMO
Lyrics
текст песни
LEJLA - Butrint Imeri
Lyrics
текст песни

Did you like the lyrics?

Comments (0)
Add